Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”. Udzieloną przez PFR SA.

Ptasznik na ręce – zrób to sam!

Posiadasz ptaszniki i chcesz spróbować wziąć je na ręce? A może nie masz, ale jesteś ciekawy jak wygląda proces poskramiania takiego zwierzaka? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest tak zwany „handling”, mamy dla Was poradnik, w którym podpowiemy jak brać ptaszniki na ręce 🕷

Ptasznik jest zwierzęciem, które nie dąży do przyjaźni z człowiekiem. Nie chce nam zaimponować, a my nie możemy zaoferować mu zbyt wiele w zamian za jego obecność na naszych rękach. Jak więc przekonać go do współpracy z nami? Lepiej zacząć od małego czy dużego pająka? Jak poznać jaki ma dzisiaj nastrój?

Mamy odpowiedź 😊

Pamiętaj, że jeśli chcesz potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce, możesz przyjść na jedną z naszych wystaw i zrobić to w asyście doświadczonego opiekuna dydaktycznego. Sprawdź  nasz aktualne wydarzenia i lokalizacje na Facebooku: https://www.facebook.com/wystawapajakow/events/

Chcesz zobaczyć więcej? Obejrzyj całą playlistę kanału Wystawa Pająków:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLaln2Id-jrXhGWFPbZt23TH3JY-pNbzAU

Chcesz być na bieżąco? Zasubskrybuj nasz kanał YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UC8uRjCRtCir95mwxtMTS_kA?sub_confirmation=1