O nas

Jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce. Od ponad 20 lat koncentrujemy się wyłącznie na organizowaniu wystaw naukowych i edukacyjnych w całej Europie. Inwestujemy w coraz to nowsze rozwiązania, bioróżnorodność gatunków oraz najwyższą jakość.

Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona. Stawiamy na aspekt naukowy. Chcemy przekazać Państwu niezliczone ciekawostki o świecie pajęczaków, gdyż nauka to także zabawa.

Na przestrzeni ostatnich lat zorganizowaliśmy ponad 250 wystaw pająków i skorpionów w 18 krajach Europy. W samym 2019 odwiedziliśmy 50 polskich miast. Jako specjalista w branży ekspozycji działamy kompleksowo: tworzymy wystawy pod przestrzeń kontrahenta, przeprowadzamy sprawny montaż i demontaż. Projektujemy i drukujemy materiały reklamowe (plakaty, ulotki, grafiki, banery) i prowadzimy aktywną promocję w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Na naszych wystawach zawsze dostępny jest dedykowany ekspert, który dzieli się posiadaną wiedzą. Gwarantuje to odwiedzającym poznanie świata pająków i skorpionów a także odpowiedź na każde zadane pytanie.