Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”. Udzieloną przez PFR SA.

PAJĄKI I SKORPIONY NA STAŁE W SKY TOWER

Jedna z najciekawszych ekspozycji w Polsce, zlokalizowana na poziomie +1 w Sky Tower, zaprasza do przeżycia niezapomnianej przygody. Odwiedź nas codziennie od 10:00 do 20:00, potrzymaj niegroźnego ptasznika i zrób zdjęcia, którymi podzielisz się z przyjaciółmi!

Bohaterami wystawy jest 50 rzadkich okazów pajęczaków, w tym takie gwiazdy jak ptasznik goliat, czarna wdowa, zachwycający ptasznik wielobarwny i świecące skorpiony. A to tylko część kolekcji!

O każdej pełnej godzinie doświadczeni opiekunowie dydaktyczni podzielą się w ciekawostkami ze świata pajęczaków. Podczas krótkiej prelekcji dowiecie się, czy wszystkie pająki są jadowite oraz czy mają dobrą pamięć, a śmiałkowie będą mogli potrzymać niegroźnego ptasznika na dłoniach. Pokażemy, że nie ma się czego bać, a pająk nie jest wcale tak straszny, jak go malują.

Ekspozycję dopełniają niesztampowe rzeźby oraz instalacje stworzone przez wrocławskich artystów Andreja Shevcova i Michała Niedziewicza. Wystawa jest doskonale przystosowana do wizyt z dziećmi oraz dla grup zorganizowanych.

Zwiedzający mają możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta są zamknięte w szklanych terrariach, zapewniającym bezpieczeństwo zwiedzających oraz zapewniających zwierzętom warunki bytowe zbliżone do naturalnych.

Bilety do nabycia w kasach wystawy bądź online: www.wystawapajakow.pl/kup-bilet/ Cennik: normalny: 25 zł, ulgowy: 20 zł, szkolny: 16 zł, rodzinny: 75 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),  dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: tel. 789 356 251

Zuch dziewczyna!