Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”. Udzieloną przez PFR SA.

Wystawa Pająków w Manufakturze – Ostatnie dni!

Tik tak – tik tak ⏰

Wystawa w Łodzi zbliża się do końca –  pająki i skorpiony zostają w Manufakturze do 18 kwietnia 🕷🦂

To już ostatni moment dla mieszkańców Łodzi, aby przekonać się, że pająki nie są takie straszne i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy codziennie (poza Niedzielą Wielkanocną) od 10:00 do 20:00! Potrzymaj pająka na ręce, naucz się ciekawostek i daj się wciągnąć fascynujący świat! Czekają na Was doświadczeni opiekunowie dydaktyczni, chętni by podzielić się mocą ciekawostek.

Wystawa pająków, to miejsce, w którym zobaczycie m.in. jednego z najbardziej jadowitych pająków świata Latrodectus hasselti – czarną wdowę oraz jednego z największych Theraphosa stirmi, nie zabraknie również ptaszników, pająków właściwych, wijów i skorpionów.  Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach i zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na Facebooku – Wystawa pająków – gdzie informujemy o wydarzeniach i otwartych wystawach. Jak myślicie, gdzie teraz się wybieramy? https://www.facebook.com/wystawapajakow

Ptaszniki mają różne kolory i moce specjalne. Czy wiesz, że nie każdy z nich potrafi robić to samo?
Ptasznik są terytorialne i przeważnie występuje u nich kanibalizm – dlatego zazwyczaj posiadają prywatne terraria!
Czasem Ci najmniejsi okazują się najodważniejsi ❤

Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń:
https://www.facebook.com/wystawapajakow/events/?ref=page_internal

Zwiedzający mogą fotografować i filmować wszystkie prezentowane okazy. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

Bilety

Do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online na: https://www.wystawapajakow.pl/kup-bilet/ 

Ceny biletów:

normalny 25 zł

ulgowy 20 zł

wycieczki szkolne 16 zł

rodzinny (2+2) 75 zł

dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis.

📞 Kontakt

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacje dla grup zorganizowanych: Alicja Świętoniowska +48 789 379 998 lub mail: maciej.kuta@wystawapajakow.pl

Miejsce

👍 Wystawa znajduje się na na zewnątrz Manufaktury, patio zewnętrzne od strony Urzędu i ulicy Zachodniej. Czekamy na Was codziennie od 10:00 do 20:00 (również w niedziele niehandlowe).