Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”. Udzieloną przez PFR SA.

Wrocław

Odwiedź Wystawę Pająków w Sky Tower i przeżyj niesamowitą przygodę! Poznaj egzotyczny świat, potrzymaj niegroźnego ptasznika na ręce i zrób pamiątkowe zdjęcia. To doskonała okazja dla dzieci, dla dorosłych oraz grup zorganizowanych.

Zapraszamy wszystkich odkrywców na tętniącą życiem wystawę pająków i skorpionów do Sky Tower. Poznasz na niej ponad 50 rzadkich gatunków zwierząt ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. Błyszczące brazylijskie pająki, przepiękna, kolorowa jak tęcza Chromatopelma cyaneopubescens, pustynne skorpiony i wiele innych zwierząt zaskoczą Cię i przeniosą w nieznany dotąd teren. Nie zabraknie też czarnej wdowy!

O każdej pełnej godzinie nasi opiekunowie dydaktyczni bez żadnych dodatkowych opłat prowadzą pokaz – „żywą lekcję biologii” – opowiedzą przeróżne historie i ciekawostki, po czym wyciągną z terrarium ptasznika. Chętni śmiałkowie będą mogli go potrzymać na ręce! To doświadczenie, które zostanie z Wami na całe życie.

Wszystkie zwierzęta na wystawie posiadają bogate opisy po polsku i angielsku, ponadto przygotowaliśmy dla Was tablice i filmy edukacyjne – poznacie dziesiątki interesujących faktów i ciekawostek, którymi podzielicie się ze swoimi znajomymi!

Wystawa w Sky Tower to nie tylko rzadkie i piękne zwierzęta! Razem z lokalnymi wrocławskimi artystami przygotowaliśmy dla Was iluminujące w świetle UV instalacje z pajęczyn, wielkowymiarowe, wielkie rzeźby pająków czy też mural o powierzchni 50 m2. To jest świat, który wciąga!

Zachęcamy do zakupienia biletu w formie online

kup bilet

przeżyj przygodę!

wystawa pająków to:

Ponad 50 egzotycznych zwierząt

Tablice edukacyjne

Filmy, opisy, gry

Możliwość potrzymania pająka

Instalacje artystyczne

Rzeźby

Jak do nas trafić?

Sky Tower we Wrocławiu

piętro +1

Powstańców Śląskich 95,

53-332 Wrocław

Kontakt w sprawie wystawy:

Alicja Świętoniowska: 883 733 534

e-mail: maciej.kuta@wystawapajakow.pl