Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”. Udzieloną przez PFR SA.

Warszawa

Odwiedź nas  w Pałacu Kultury i Nauki i przeżyj niesamowitą przygodę! Poznaj egzotyczny świat, potrzymaj niegroźnego ptasznika na ręce i zrób pamiątkowe zdjęcia. To doskonała okazja dla dzieci, dla dorosłych oraz grup zorganizowanych.

Zapraszamy wszystkich odkrywców na tętniącą życiem wystawę pająków i skorpionów do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (główne wejście). Poznasz na niej ponad 50 rzadkich gatunków zwierząt ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. Wielkie jak dłoń ptaszniki, pająki potrafiące chodzić po szklanym suficie, pustynne skorpiony i wiele innych zwierząt zaskoczą Cię i przeniosą w nieznany dotąd teren. Nie zabraknie też czarnej wdowy!

W weekendy od 11 do 18, o każdej pełnej godzinie nasi opiekunowie dydaktyczni bez żadnych dodatkowych opłat prowadzą pokaz – „żywą lekcję biologii” – opowiedzą przeróżne historie i ciekawostki, po czym wyciągną z terrarium ptasznika. Chętni śmiałkowie będą mogli go potrzymać na ręce! To doświadczenie, które zostanie z Wami na całe życie.

Wszystkie zwierzęta na wystawie posiadają bogate opisy po polsku i angielsku, ponadto przygotowaliśmy dla Was tablice i filmy edukacyjne – poznacie dziesiątki interesujących faktów i ciekawostek, którymi podzielicie się ze swoimi znajomymi!

Wystawa w Pałacu Kultury i Nauki to nie tylko rzadkie i piękne zwierzęta! Przygotowaliśmy dla Was plansze 3D, na których zrobicie pamiątkowe zdjęcia, gry dla dzieci czy też kolekcję monet, znaczków i wylinek! Zapraszamy.

Zachęcamy do zakupienia biletu w formie online

kup bilet

przeżyj przygodę!

wystawa pająków to:

Ponad 50 egzotycznych zwierząt

Tablice edukacyjne

Filmy, opisy, gry

Możliwość potrzymania pająka

Instalacje artystyczne

Rzeźby

Jak do nas trafić?

Pałac Kultury i Nauki

główne wejście, jak na taras widokowy

plac Defilad 1,

00-901 Warszawa

Kontakt w sprawie wystawy:

Sebastian Wadycki 501 326 395

e-mail: araneus.wadycki@gmail.com