Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”. Udzieloną przez PFR SA.

Łódź

Już 7 stycznia otwieramy w Łodzi najbardziej egzotyczną Wystawę Pająków Polsce! Poznaj niesamowity świat, potrzymaj niegroźnego ptasznika na ręce i zrób pamiątkowe zdjęcia. To doskonała okazja dla dzieci, dorosłych oraz grup zorganizowanych. Ekspozycja będzie czynna w dniach 07.01 – 31.03.2022, codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00

Zapraszamy wszystkich odkrywców na tętniącą życiem wystawę pająków i skorpionów do Manufaktury. Poznasz na niej ponad 50 rzadkich gatunków zwierząt ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. Błyszczące brazylijskie pająki, przepiękna, kolorowa jak tęcza Chromatopelma cyaneopubescens, pustynne skorpiony i wiele innych zwierząt zaskoczą Cię i przeniosą w nieznany dotąd teren. Nie zabraknie też czarnej wdowy!

O każdej pełnej godzinie nasi opiekunowie dydaktyczni bez żadnych dodatkowych opłat prowadzą pokaz – „żywą lekcję biologii” – opowiedzą przeróżne historie i ciekawostki, po czym wyciągną z terrarium ptasznika. Chętni śmiałkowie będą mogli go potrzymać na ręce! To doświadczenie, które zostanie z Wami na całe życie.

Wszystkie zwierzęta na wystawie posiadają bogate opisy po polsku i angielsku, ponadto przygotowaliśmy dla Was tablice i filmy edukacyjne – poznacie dziesiątki interesujących faktów i ciekawostek, którymi podzielicie się ze swoimi znajomymi!

Wystawa w Manufakturze to nie tylko rzadkie i piękne zwierzęta! Przygotowaliśmy dla Was plansze 3D, na których zrobicie pamiątkowe zdjęcia, gry dla dzieci czy też kolekcję monet, znaczków i wylinek! Zapraszamy.

Zachęcamy do zakupienia biletu w formie online

kup bilet

przeżyj przygodę!

wystawa pająków to:

Ponad 50 egzotycznych zwierząt

Tablice edukacyjne

Filmy, opisy, gry

Możliwość potrzymania pająka

Instalacje artystyczne

Rzeźby

Jak do nas trafić?

MANUFAKTURA

budynek zewnętrzny

Drewnowska 58

91-002 Łódź

 

Kontakt w sprawie wystawy:

tel: 789 379 998

e-mail: kontakt@wystawapajakow.pl