Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”. Udzieloną przez PFR SA.

Gdańsk

To już ostatni czas na odwiedzenie Wystawy Pająków w Alfa Centrum Gdańsk! Zapraszamy codziennie do końca grudnia 2021 od godziny 10:00 do 20:00 (za wyjątkiem 24-25, 31.12). Poznaj egzotyczny świat, potrzymaj niegroźnego ptasznika na ręce i zrób pamiątkowe zdjęcia. To doskonała okazja dla dzieci, dorosłych oraz grup zorganizowanych.

Zapraszamy wszystkich odkrywców na tętniącą życiem wystawę pająków i skorpionów do Galerii Alfa Centrum Gdańsk. Poznasz na niej ponad 50 rzadkich gatunków zwierząt ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. Wielkie jak dłoń ptaszniki, pustynne skorpiony i wiele innych zwierząt zaskoczą Cię i przeniosą w nieznany dotąd teren. Nie zabraknie też czarnej wdowy!

O każdej pełnej godzinie nasi opiekunowie dydaktyczni bez żadnych dodatkowych opłat prowadzą pokaz – „żywą lekcję biologii” – opowiedzą przeróżne historie i ciekawostki, po czym wyciągną z terrarium ptasznika. Chętni śmiałkowie będą mogli go potrzymać na ręce! To doświadczenie, które zostanie z Wami na całe życie.

Wszystkie zwierzęta na wystawie posiadają bogate opisy po polsku i angielsku, ponadto przygotowaliśmy dla Was tablice i filmy edukacyjne – poznacie dziesiątki interesujących faktów i ciekawostek, którymi podzielicie się ze swoimi znajomymi!

Wystawa w Alfa Centrum Gdańsk to nie tylko rzadkie i piękne zwierzęta! Przygotowaliśmy dla Was plansze 3D, na których zrobicie pamiątkowe zdjęcia, gry dla dzieci czy też kolekcję monet, znaczków i wylinek! Zapraszamy.

Zachęcamy do zakupienia biletu w formie online

kup bilet

przeżyj przygodę!

wystawa pająków to:

Ponad 50 egzotycznych zwierząt

Tablice edukacyjne

Filmy, opisy, gry

Możliwość potrzymania pająka

Instalacje artystyczne

Rzeźby

Jak do nas trafić?

Galeria Alfa Centrum Gdańsk

poziom +1 obok Media Expert

Kołobrzeska 41c,

80-391 Gdańsk

Kontakt w sprawie wystawy:

tel: 690 548 507

e-mail: kontakt@wystawapajakow.pl