Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”. Udzieloną przez PFR SA.

Kraków

Odwiedź nas  w Bonarce i przeżyj niesamowitą przygodę! Wpadnij w nasze sieci i każdej pełnej godzinie weź pajączki do rączki!

Zapraszamy wszystkich odkrywców na tętniącą życiem wystawę pająków i skorpionów do Bonarka City Center w Krakowie. Poznasz na niej ponad 60 rzadkich gatunków zwierząt z całego świata. Wielkie jak dłoń ptaszniki, pająki potrafiące chodzić po szklanym suficie, pustynne skorpiony i wiele innych zwierząt zaskoczą Cię i przeniosą w nieznany dotąd teren. Nie zabraknie słynnej czarnej wdowy!

O każdej pełnej godzinie nasi opiekunowie dydaktyczni bez żadnych dodatkowych opłat prowadzą pokaz – „żywą lekcję biologii” – opowiedzą przeróżne historie i ciekawostki, po czym wyciągną z terrarium ptasznika. Chętni śmiałkowie będą mogli go potrzymać na ręce! To doświadczenie, które zostanie z Wami na całe życie.

Całość stałej ekspozycji dopełnia artystyczna sala zaprojektowana przez wrocławskich artystów – Michała Niedziewicza i Andreja Shevcowa. Artyści zaprezentowali autorską historię opowiadającą spotkanie ludzi pierwotnych z prehistorycznymi skorpionami. Liczne fluorescencyjne murale i instalacje wprowadzą zwiedzających w wyjątkową luminescencyjną przestrzeń, ukazując niesztampowe podejście do tematyki pajęczaków. Wielki, 3-metrowy egzoszkielet skorpiona, rzeźby i nici pajęczej świeci przeniosą widza w inny świat, będąc niepowtarzalną okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Wszystkie zwierzęta na wystawie posiadają bogate opisy po polsku i angielsku, ponadto przygotowaliśmy dla Was tablice i filmy edukacyjne – poznacie dziesiątki interesujących faktów i ciekawostek, którymi podzielicie się ze swoimi znajomymi! Bilety dostępna na www.wystawapajakow.pl/bonarka oraz na kasach wystawy.

Wystawa w Bonarka City Center to nie tylko rzadkie i piękne zwierzęta! Przygotowaliśmy dla Was plansze 3D, na których zrobicie pamiątkowe zdjęcia, gry dla dzieci czy też kolekcję monet, znaczków i wylinek! Zapraszamy.

Zachęcamy do zakupienia biletu w formie online

kup bilet

przeżyj przygodę!

wystawa pająków to:

Ponad 50 egzotycznych zwierząt

Tablice edukacyjne

Filmy, opisy, gry

Możliwość potrzymania pająka

Instalacje artystyczne

Rzeźby

Jak do nas trafić?

Bonarka City Center

ul. Henryka Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków

piętro +1, obok Cinema City

 

 

Kontakt w sprawie wystawy:

Maciej Kuta: 883 733 534

e-mail: maciej.kuta@wystawapajakow.pl